До уваги туристів!

Шановні туристи!

У зв’язку зі зростанням кількості випадків неякісного надання туристичних послуг в Україні в Міністерстві економічного розвитку і торгівлі 04.07.2018 р. було проведено екстрену нараду з цього питання під головуванням Міністра С. І. Кубіва.

В рамках наради було прийнято рішення про зобов’язання туроператорів запровадити цілодобові «гарячі лінії» з підтримки туристів на випадок форс-мажорних обставин. Просимо прийняти до уваги, що «гаряча лінія» туроператора DELICIOUS TRAVEL функціонує у безперервному режимі. Телефони «гарячої лінії» можна знайти і розділі «Контакти».

Крім того, Міністерство економічного розвитку і торгівлі рекомендує всім туристам взяти участь у проекті добровільної реєстрації громадян, що подорожують за кордон («ДРУГ»): http://friend.mfa.gov.ua

Туроператор DELICIOUS TRAVEL рекомендує всім своїм туристам укладати угоди добровільного страхування від невиїзду за кордон або відміни подорожі. Просимо уточнювати доплати за «страхування від невиїзду» під час оформлення подорожей через уповноважених агентів туроператора.

Шановні туристи, просимо ознайомитися з Рекомендаціями Міністерства економічного розвитку і торгівлі, що вимагають уваги туристів до початку подорожі:

СКАЧАТИ Пам’ятку Міністерства економічного розвитку і торгівлі

 

З повагою, туроператор DELICIOUS TRAVEL

Курс валют на 27.05.2020

1 USD = 28.10 UAH

1 EUR = 30.70 UAH

1 USD = 0.95 EUR

1 EUR = 1.25 USD

Delicious Travel in Twitter
Delicious Travel in Facebook